home
ELISCHKA SYSTEMS, s.r.o.
Hájkova 763/7
702 00 Ostrava
tel.: +420 59 61 333 95
mail: elischka@elischka.cz
web: www.elischka.cz
Co je to klasická prezentace
Klasická prezentace bývá někdy označována jako statická. Tento technický termín označuje, že všechny stránky jsou naprogramovány jedna po druhé a takto umístěny na server. Ten se pak stará o jejich prosté zobrazení návštěvníkovi. U dynamických stránek je obsah stránky generován naprogramovanou aplikací na serveru podle aktuálního dotazu a obsahu databáze.

Jednoduše řečeno, u klasické prezentace se vytváří každá stránka individuálně a "napořád". Pro změnu obsahu nebo aktualizaci stránky je třeba programátorské práce a kontaktovat zhotovitele.
Výhody klasické prezentace
Výhodou klasické prezentace je především nižší programátorská náročnost. Odpadá programování aplikace na straně serveru a administračního rozhraní (administrační rozhraní jsou stránky, chráněné přístupovým jménem a heslem a slouží pro správu údajů na stránkách u dynamických prezentací).
Z pohledu návštěvníka je však klasická prezentace plnohodnotnou webovou prezentací.
Kdy si vybrat klasickou prezentaci
Jednoduchým kritériem jsou dvě pravidla.
  • počet stránek potřebných pro řádnou prezentaci Vaší společnosti nepřesáhne přibližně 20
  • předpokládaný počet budoucích aktualizací nebude vyšší než cca 1x měsíc
Splňují-li tyto kritéria Vaše potřeby marketingového působení na webu, je pro Vás volba klasické prezentace vhodná a nabízí příznivý poměr cena/výkon.
Stránky mohou být provozovány u Vašeho stávajícího webhostingového poskytovatele nebo Vám nabídneme provoz na našem vlastním serveru s vysokorychlostním připojením k internetu.
Zajistíme dle dohody programátorské práce při aktualizaci obsahu stránek dle Vašich požadavků po celou dobu provozování stránek.