home
ELISCHKA SYSTEMS, s.r.o.
Hájkova 763/7
702 00 Ostrava
tel.: +420 59 61 333 95
mail: elischka@elischka.cz
web: www.elischka.cz
Kromě Content Management aplikací a webových prezentací jsou individuální webová a prezentační řešení na míru hlavní specializací společnosti Elischka Systems.

U těchto projektů se prolínají různorodé oblasti; režie, design, animace, softwarové technologie a platformy, profesionální fotografie, audio, video a film. Elischka má zkušenosti s řízením takových projektů a spolupracuje se špičkovými a oceňovanými odborníky z těchto oblastí.
MARŤÁNCI
Produktový server společnosti Walmark a.s. zaměřený na děti. Vyjímečně náročný projekt na všechny kroky realizace. Ideu, vizuál, animace, videa připravilo renomované QQ studio Ostrava. Na platformě .NET jsme realizovali bohatou funkčnost serveru ve veřejné i administrační části.

DOMEČEK
Všude dobře, v Domečku nejlíp!

Domeček má sloužit především jako užitečný zdroj informací, věnovaný bytové kultuře, architektuře a designu a distribuovaný prostřednictvím CD a internetu. Webový Domeček se skládá ze dvou částí: Magazínu a Katalogu.

ARMATURY GROUP
Během měsíců ledna-dubna 2003 vzniklo profilové multimediální cédéčko společnosti Armatury Group.

MMCD představuje firmu prostřednictvím několika videoklipů, korporátního filmu, rozsáhlého katalogu produktů, krátkých reklamních videoupoutávek a zajímavých fotografií z dílny Petra Tkáče, české špičky průmyslové fotografie.